Oferty pracy

Automatyk – Wiertnica Grawitacyjna

Poszukujemy osoby na stanowisko:
Miejsce pracy: Czaple (pow. kartuski, gm. Żukowo)

Jesteśmy polskim producentem grzejników łazienkowych i dekoracyjnych, grzałek, maszyn budowlanych, sprzętu rehabilitacyjnego oraz wyposażenia integracyjnych placów zabaw. Mając ponad 30 lat doświadczenia, oferujemy nasze produkty nie tylko w Polsce, lecz także w ponad 40 krajach świata, na 4 kontynentach

Główne zadania:
  • rozwój infrastruktury technicznej – pomoc w dobieraniu nowych urządzeń, maszyn i rozwiązań,
  • tworzenie i modernizacja programu oraz interfejsu do kontroli maszyn mobilnych
  • dbanie o utrzymanie ciągłości procesów produkcyjnych,
  • planowanie i optymalizacja procesów z uwzględnieniem wymagań technologicznych,
  • współpraca z zespołem technicznym,
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: Automatyka, Elektryka, Mechatronika lub pokrewne),
  • wiedza i doświadczenie w zakresie CANopen oraz J1939,
  • programowanie w CODESYS zgodne z IEC 61131-3 w zakresie systemu sterowania oraz kontrola i sterowanie urządzeń mobilnych,
  • znajomość budowy i zasady działania podzespołów automatyki, napędów, elementów pneumatyki i hydrauliki siłowej oraz urządzeń kontrolno-pomiarowych, umiejętność programowania PLC i HMI będzie dodatkowym atutem,
  • znajomość obsługi oprogramowania biurowego oraz CAD
  • umiejętność analizy schematów elektrycznych, pneumatycznych i hydraulicznych,
  • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną,
  • umiejętność analitycznego myślenia oraz szybkość i samodzielność w diagnostyce maszyn i urządzeń,
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie dwuzmianowym,
  • dyspozycyjność,
  • komunikatywność, systematyczność oraz umiejętność pracy w zespole.
Oferujemy:
  • pracę w innowacyjnej i stabilnej organizacji o płaskiej strukturze,
  • możliwość rozwoju zawodowego i osobistego,
  • możliwość przystąpienia do programu Multisport / Medicover Sport,
  • możliwość wyboru ubezpieczenia grupowego,
  • prywatną opiekę medyczną.