Oferty pracy

Asystent w dziale rozwoju - obszar nowych technologii

Powiatowy Urząd Pracy w Malborku
Miejsce pracy: Malbork
Numer: StPr/20/0898
OBOWIĄZKI:
wspieranie pracowników Działu Rozwoju w bieżących zadaniach, obsługa zgłoszeń problemów systemowych w wewnętrznym programie przerprowadzanie testów różnych rowiązań systemowych przy wsparciu specjalistów, współprowadzenie konsultacji z klientami wewnętrznymi w celu zbierania wymagań projektowych, zbieranie i analiza wymagań pod kątem rozwoju aplikacji firmowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

znajomość pakietu MS Office na poziomie średniozaawansowanym, empatia, umiejętność pracy w zespole, otwartość na poszukiwanie nowych rozwiązań, kreatywność, zdolności analityczne, dobra organizacja czasu pracy, dociekliwość, nastawienie na wynik, znajomość świata nowych technologii i rozwiązań informatycznych, wysoka kultura osobista,

Miejsce pracy:

Malbork

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

2 800 - 3 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Malborku