Oferty pracy

Asystent rodziny

Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie
Miejsce pracy: Łęczyce
Numer: StPr/21/1461
OBOWIĄZKI:
Więcej informacji na stronie bip.opsleczyce.nv.plDo podstawowych zadań należy m.in.: udzielanie pomocy rodzinom w poprawie ich sytuacji życiowej, w tym zdobywaniu umiejętności prawidłowego prowadzenia gospodarstwa domowego; udzielanie pomocy rodzinom w rozwiązywaniu problemów socjalnych, wychowawczych z dziećmi; motywowanie członków rodzin do podnoszenia kwalifikacjkizawodowych; wspieranie aktywności społecznej rodzin; prowadzenie indywidualnych konsultacji wychowawczych dla rodzin i dzieci; współpraca z zespołem interdyscyplinarnym lub grupą roboczą i pracownikami socjalnymi.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: prawo jazdy kat B
Uprawnienia: umiejętność obsługi komputera

Wymagania inne:

Wykształcenbie:- wyższe (w tym licencjat), kierunek m.in. pedagogika, socjologia, psychologia, nauki o rodzinie, praca socjalna- wyższe (w tym licencjat) na dowolnym kierunku z udokumentowanym szkoleniem z zakresu pracy z dziećmi lub rodziną i roczny staż pracy z dziećmi lub rodziną- średnie z udokumentowanym szkoleniem z zakresu pracy z dziećmi i rodziną oraz co najmniej 3-letni staż pracy z dziećmi lub rodzinąWymagania niezbędne:- osoba nie była i nie jest pozbawiona władzy rodzicielskiej oraz władza ta nie jest zawieszona ani ograniczona- wypełnia obowiązek alimentacyjny - gdy taki obowiązek w stosunku do niej wynika- nie była skazana prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyslne przestępstwo skarbowe;- stan zdrowia pozwala na zatrudnienie na danym stanowisku

Miejsce pracy:

Łęczyce

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie

Wynagrodzenie brutto:

3 000 - 3 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie