Oferty pracy

Asystent osoby niepełnosprawnej

Powiatowy Urząd Pracy w Sztumie z siedzibą w Dzierzgoniu
Miejsce pracy: Stary Targ
Numer: StPr/21/0233
OBOWIĄZKI:
pomoc w codziennych czynnościach osobom niepełnosprawnym
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: komunikatywność
Uprawnienia: dyspozycyjność
Uprawnienia: dobra organizacja pracy
Uprawnienia: współpraca z osobani niepełnosprawnymi

Wymagania inne:

- dokument potwierdzający uzyskanie kwalifikacji w następujących kierunkach: asystent osoby niepełnosprawnej, opiekun osoby starszej, opiekun medyczny. - co najmniej 6-miesięczne udukomentowane doświadczenie w udzielaniu bezpośredniej pomocy osobom niepełnosprawnym np. doświadczenie zawodowe, udzielanie wsparcia osobom niepełnosprawnych w formie wolontariatu.

Miejsce pracy:

Stary Targ

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 2 200 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sztumie z siedzibą w Dzierzgoniu