Oferty pracy

Asystent osoby niepełnosprawnej

Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach
Miejsce pracy: Kobysewo
Numer: StPr/20/1173
OBOWIĄZKI:
1. pomoc przy realizowaniu indywidualnych planów postępowania wpierająco-aktywizujących;2. pomoc przy zaspokajaniu potrzeb fizjologicznych uczestnikom, którzy tego potrzebują;3. dbanie o higienę osobistą, prowadzenie treningów higienicznych;4. dbanie o bezpieczeństwo uczestników czasie pobytu na zajęciach w placówce, w łazience, na spacerze w trakcie pobytu poza placówką; 5.pomoc uczestnikom w utrzymaniu aktywności ruchowej oraz w użytkowaniu sprzętu rehabilitacyjnego;6. dezynfekowanie przyborów i narzędzi, pomieszczeń, drzwi i klamek w placówce;8. opieka nad uczestnikami podczas dojazdu na zajęcia i powrotu do domu;9. pomaganie uczestnikom w komunikowaniu się z rodziną, zespołem wspierająco-aktywizującym;9. współpraca z ośrodkiem pomocy społecznej, instytucjami i placówkami świadczącymi usługi medyczne i rehabilitacyjne;10. pomoc w organizowaniu imprez kulturalno-oświatowych, rekreacyjnych na terenie placówki oraz poza nią, uczestniczenie w tych imprezach;11.ochrona danych osobowych uczestników placówki.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: pomaturalne/policealne, brak

Miejsce pracy:

Kobysewo

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach