Oferty pracy

Asystent księgowości

Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach
Miejsce pracy: Małkowo
Numer: StPr/22/0626
OBOWIĄZKI:
1. Organizowanie stanowiska pracy z uwzględnieniem zasad BHP i ochrony ppoż., ochrony środowiska i ergonomii;2. Segregowanie dokumentów pod względem ich rodzaju;3. Sprawdzanie dokumentów pod względem formalno-rachunkowym;4. Przygotowywanie dokumentów do zapłaty za dostawy i usługi wynikające z zatwierdzonych dowodów księgowych;5. Przygotowywanie korespondencji z kontrahentami, urzędami i bankami;6. Wypełnianie formularzy podatkowych i sporządzanie zestawień finansowych na podstawie zapisów księgowych;7. Archiwizowanie dowodów księgowych;8. Obsługa urządzeń biurowych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie branżowe, brak

Wymagania inne:

[Minimalne kwalifikacje niezbędne do podjęcia stażu na danym stanowisku] : Wykształcenie średnie[Predyspozycje psychofizyczne i zdrowotne] : Dokładność, zdolność obsługi komputera i chęć rozwoju

Miejsce pracy:

Małkowo

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach