Oferty pracy

Asystent działu usług wspólnych

Gdański Urząd Pracy
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer: StPr/21/1450
OBOWIĄZKI:
•Wystawianie faktur sprzedaży, zakupu, duplikatów•Skanowanie i archiwizowanie dokumentów•Obsługa i rejestracja korespondencji przychodzącej i wychodzącej •Obsługa i przekierowywanie rozmów telefonicznych•Dostarczanie informacji Klientom na temat płatności, przelewów oraz zaległości
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: biegła obsługa komputera z obsługą internetu
Uprawnienia: prawo jazdy kat B
Uprawnienia: obsługa komputera MS Ofice

Wymagania inne:

•Posiadaniu orzeczenia o niepełnosprawności - wymóg konieczny•Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym•Obsługa programów MS Office•Chęci do nabywania nowej wiedzy i zaangażowania•Wykształcenie wyższe lub w trakcie nauki (mile widziane studia w zakresie administracji, księgowości) •Istotne są dla nas takie cechy jak: wysoka kultura osobista, odpowiedzialność, skrupulatnoś

Miejsce pracy:

Gdańsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy