Oferty pracy

Asystent Działu Kontroli Jakości

Zakłady Mięsne Nowak sp. j. to istniejący od 1991 roku  jeden z najnowocześniejszych zakładów branży mięsnej na Pomorzu. Laureat wielu nagród i wyróżnień, nie tylko branżowych. Wędliny i mięsa Nowak to zespolenie wieloletniego doświadczenia, tradycji i zamiłowania do wyśmienitego jedzenia. To produkty dla każdego i na każdą okazję, w których jakość, znaczy tyle samo co smak.

Tworzymy zespół kompetentnych, zaangażowanych ludzi nastawionych na realizację celów, dzięki czemu rozwijamy naszą ofertę oraz organizację.

W związku z rozwojem Firmy ZM Nowak poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Jankowo Gdańskie

Twoje zadania:

  • Współpraca z Pełnomocnikiem i Specjalistą ds. Kontroli Jakości,
  • Pomoc przy aktualizacji dokumentacji systemowej i operacyjnej - procedur i instrukcji,
  • Udział w codziennej pracy związanej z utrzymaniem systemów jakości,
  • Utrzymywanie kontaktów z zagranicznymi klientami,
  • Współpraca z innymi działami w zakresie zarządzania i doskonalenia jakości.

Nasze oczekiwania:

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min B2,
  • Skuteczność w działaniu oraz wytrwałość w dążeniu do wyznaczonych celów,
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży spożywczej.

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji,
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych.