Oferty pracy

Architekt

Ogłoszenie numer: 3712599, z dnia 2020-10-02

Firma EUROBUD SP. JAWNA jest jednym z najnowocześniejszych i wciąż rozwijających się firm w naszym regionie. Od lat pracujemy na zaufanie i podnosimy komfort i zadowolenie z naszych prac z kontrahentami. Posiadamy kadrę doświadczonych pracowników i specjalistów w wielu dziedzinach, którzy tworzą niezawodny zespół profesjonalistów.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy osoby na stanowisk

Architekt

Miejsce pracy: pomorskie / Starogard Gdański

Opis stanowiska

  • Udział w przygotowaniu i opracowaniu dokumentacji projektowej w zakresie branży budowlanej (koncepcje, projekty budowlane, projekty wykonawcze)
  • Udział w wykonaniu wizji lokalnych na budowach

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • Ukończonych studiów na kierunku architektura
  • Uprawnień do projektowania
  • Bardzo dobrej znajomość obsługi komputera, programów wspomagających projektowanie (AutoCAD itp.)
  • Dobrej znajomość pakietu MS Office
  • Prawa jazdy kat. B
  • Sumienności, rzetelności, terminowości
  • Umiejętność sporządzania kosztorysów

Oferujemy

  • Ciekawą i dynamiczną pracę,
  • Własne stanowisko pracy, służbowy telefon
  • Stabilne zatrudnienie
  • Umowę o pracę

Wynagrodzenie

Od 3000 do 6000 PLN