Oferty pracy

Administrator strony internetowej

Powiatowy Urząd Pracy w Iławie
Miejsce pracy: Dzierzgoń
Numer: StPr/20/2724
OBOWIĄZKI:
Co będzie wchodzić w zakres Twoich obowiązków? - publikacja i zarządzanie treściami na witrynie STRONY INTERNETOWEJ (opisy, banery, grafiki),- dbanie o aktualność ofert na stronie,- weryfikacja czytelności i skalowania elementów strony,- testowanie nowych narzędzi i rozwiązań przed publikacją,- współpraca z działami Marketing i Kreatywni.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Wymagania inne:

Czego od Ciebie oczekujemy? doświadczeniawzarządzaniu treściami na stronach, podstawowejznajomościHTML/CSS, umiejętności sprawnej obsługi pakietu MS Office, odpowiedzialności za swoją pracę i samodzielności, umiejętności pracy pod presją czasu, dobrej organizacji pracy, terminowości w wykonywaniu zadań i projektów.Co możemy Ci zaoferować? pracę w doświadczonym i zgranym zespole, dużą swobodę w zakresie realizacji własnych pomysłów, wynagrodzenie zależne od doświadczenia zawodowego, kompetencji i indywidualnych ustaleń, elastyczne godziny pracy, w rozsądnym zakresie.Miejsce pracy: zdalna Kontakt osobisty, telefoniczny lub e-mail: p.juchno@chemiland.pl

Miejsce pracy:

Dzierzgoń

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 17 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Iławie