Oferty pracy

Asystent Działu Realizacji

Firma FRIZO Sp. z o.o. jest liderem wśród firm zajmujących się projektowaniem, montażem oraz serwisowaniem urządzeń z zakresu chłodnictwa, klimatyzacji oraz wentylacji w Polsce oraz poza granicami kraju.

W związku z dynamicznym rozwojem firma FRIZO Sp. z o.o., poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Miszewko
Zakres obowiązków:
  • Wsparcie działu w bieżących aktywnościach
  • Współpraca z działem zakupów
  • Zarządzanie dokumentacją
  • Opracowywanie dokumentacji powykonawczych i odbiorowych
Od kandydatów oczekujemy:
  • Ukończone studia – preferowane kierunki: chłodnictwo, klimatyzacja, inżynieria środowiska lub pokrewne
  • Znajomości pakietu MS Office, w szczególności MS Excel
  • Znajomości programu AUTO-CAD
  • Zdolności organizacyjnych
  • Komunikatywności, zdolności interpersonalnych
  • Dokładności
  • Dobrej znajomości języka angielskiego
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Uczestnictwo w ciekawych projektach oraz możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia zawodowego
  • Ambitne cele do realizacji, elastyczny czas pracy, brak dress code, kawa / herbata
  • Dofinansowanie kart MULTISPORT
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, prowadzonego przez FRIZO Sp. z o.o. w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest firma FRIZO Sp. z o.o.., ul. Wiertnicza 108, 02-952 Warszawa . Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.