Oferty pracy

Stażysta

Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku
Stażysta
Miejsce pracy: Bytów
Numer: StPr/21/0313
OBOWIĄZKI:
Przygotowywanie projektów wpisów do Nowej Księgi Wieczystej, czynności związane z planowaniem korespondencji (wydruk zawiadomień, zwrotek i kopert, utworzenie i zamknięcie książki nadawczej, wczytywanie przychodzącej korespondencji), prowadzenie archiwum ksiąg wieczystych, zszywanie akt, prawidłowe i terminowe wykonywanie czynności związanych z księgą należności oraz windykacją należności sądowych, prowadzenie akt sprawy dotyczących księgi należności oraz windykacja należności sądowych, tj. zakładanie akt, zszywanie nadchodzącej do sprawy korespondencji, wykonywanie zarządzeń sędziego, wysyłanie wezwań i zawiadomień, sporządzanie pism, wzywanie instytucji o dokumentację, o akta i o informacje, wydawanie stronom procesu odpisów orzeczeń potwierdzonych za zgodność z oryginałem. Praca na czas określony: 1 rok
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: obsługa komputera MS Ofice

Wymagania inne:

Szczegółowe informacje na stronie www.slupsk.so.gov.pl/zakładka oferty pracy

Miejsce pracy:

Bytów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 466 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku