Oferty pracy

Stanowisko ds. księgowości

Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku
Miejsce pracy: Słupsk
Numer: StPr/21/0660
OBOWIĄZKI:
obsługa finansowo-księgowa jednostek obsługiwanych przez Słupskie Centrum Usług Wspólnych oraz prowadzenie zadań w zakresie rachunkowości i sprawozdawczości jednostek obsługiwanych. Do najważniejszych czynności na zajmowanym stanowisku należeć będzie m.in: 1) dokonywanie kontroli wstępnej oraz formalno - rachunkowej dowodów księgowych oraz przygotowywanie przelewów związanych z płatnościami z rachunków jednostek obsługiwanych, 2) kontrola zgodności operacji gospodarczej i finansowej z planem finansowym jednostki, 3) prawidłowe dekretowanie dokumentów księgowych zgodnie z zakładowym planem kont; umowa na czas określony: 6 miesięcy z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony; szczegóły oferty na http://www.bip.scuw.slupsk.pl/?mid=76
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Wymagania inne:

szczegóły oferty na http://www.bip.scuw.slupsk.pl/?mid=76

Miejsce pracy:

Słupsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku