Oferty pracy

Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku
Sprzedawca
Miejsce pracy: Słupsk
Numer: StPr/22/0242
OBOWIĄZKI:

zapoznanie sie z obsługą programu sprzedażowego, obsługa nabywcy sprzedawanych towarów w handlu detalicznym, przyjmowanie i rozpatrywanie rekamacji i zwrotów zakupionych towarów, dbanie o wizerunek punktu sprzedaży i jakość obsługi klenta, przyuczenie do obsługi terminalu i kasy fiskalnej.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

Rekrutacja w ramach programów : 1) Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 - Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie słupskim i mieście Słupsk (IV). Uczestnikami programu mogą być osoby bezrobotne w wieku do 29 roku życia ( osoby, które nie ukończyły 25 roku życia powinny pozostawać w ewidencji urzędu pracy nie dłużej niż 4 miesiące); 2) Regionalny Program Operacyjny Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020 Działanie 5.1.2 Aktywizacja zawodowa osób bezrobotnych. Uczestnikami stażu w programie mogą być osoby bezrobotne w wieku powyżej 30 roku życia, spełniające co najmniej jeden z poniższych warunków tj. pozostają bez pracy dłużej niż rok (tzw. długotrwale bezrobotni), posiadają orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

Miejsce pracy:

Słupsk

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku