Oferty pracy

Specjalista / Specjalistka ds. Obsługi Klienta

Grupa INDEKA to istniejący od 1990 r. operator logistyczny zatrudniający ponad 400 osób oraz dysponującym flotą 270 własnych zestawów transportowych.Posiadamy nowoczesne hale magazynowe klasy A o powierzchni ponad 40.000 m2. Współpracujemy również z kilkudziesięcioma przewoźnikami. Obsługujemy wiodących producentów z branży przetwórstwa tworzyw sztucznych, automotive oraz opakowań. Świadczymy usługi transportu drogowego na terenie całej Europy.

Działamy za pośrednictwem naszych biur w Polsce, Holandii oraz Hiszpanii. Planowanie procesów logistycznych umożliwiają nam nowoczesne systemy informatyczne, ale przewagę konkurencyjną klientów w logistyce budujemy głównie dzięki naszemu zespołowi, który obsługuje cały ten proces, zarówno poprzez planowanie, organizację, jak i realizację usług.

Miejsce pracy: Kobylnica
Zadania:
  • Obsługa zleceń przewozowych w ramach kontraktów Grupy ze Zleceniodawcami
  • Kontakt z klientami obcojęzycznymi za pomocą środków komunikacji elektronicznej
  • Przyjmowanie zleceń, weryfikacja i wprowadzanie do systemu TMS
  • Rezerwacja okien czasowych na magazynach kontrahentów
  • Wprowadzanie danych dotyczących realizacji przesyłek do systemów informatycznych odbiorców towarów
  • Koordynacja pracy taboru własnego oraz podwykonawców
  • Współpraca z Działem Planowania Transportu w ramach Control Tower
Wymagania:
  • Znajomość języka niemieckiego lub włoskiego bądź francuskiego na poziomie C2 (konieczne)
  • Umiejętność posługiwania się systemami informatycznymi do obsługi klientów
  • Znajomość pakietu MS Office – Outlook, Excel (konieczne)
  • Doświadczenie branży TSL lub pokrewnej

Mile widziane:

  • Znajomość języka angielskiego
Oferujemy:
  • Umowę o pracę lub umowę B2B
  • Praca w zgranym zespole i bardzo przyjaznej atmosferze
  • Motywacyjny system wynagrodzeń
  • Możliwość stałego rozwoju i jasna ścieżka kariery
  • Indywidualne podejście do każdego pracownika
  • Prywatna opieka medyczna