Oferty pracy

Specjalista ds. magazynowych

Miejsce pracy: Gdańsk, ul. Kontenerowa 21
JEŻELI JESTEŚ OSOBĄ:
  • zaangażowaną i chętną do pracy,
  • gotową do pracy w systemie zmianowym,
  • skrupulatną, dokładną, punktualną,
  • posiadającą doświadczenie w logistyce magazynowej,
  • która potrafi pracować w zespole.

Miło nam będzie powitać Cię w naszym zespole!

GŁÓWNE ZADANIA:
  • obsługa systemu WMS-Qguar,
  • prowadzenie ewidencji celnej Winsad-Winskład,
  • wprowadzanie danych bieżących zamówień oraz stanów magazynowych,
  • sporządzanie i prowadzenie dokumentacji magazynowej,
  • wyjaśnianie niezgodności w poszczególnych operacjach magazynowych zgłoszonych przez klienta,
  • zajmowanie się inwentaryzacją towaru,
  • bezpośredni kontakt z klientem.
OFERUJEMY:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w znanej firmie z branży logistycznej,
  • wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas,
  • pakiet świadczeń dodatkowych prawie w całości opłacany przez firmę (karta multisport, pakiet medyczny),
  • raz w tygodniu świeże owoce dla wszystkich pracowników,
  • miłą atmosferę w pracy
  • posiłki dla pracowników codziennie za 1 zł.