Oferty pracy

Specjalista ds. informatyki

Perfect Consulting – Rekrutacja, Szkolenia, Coaching
- ponad 20 lat doświadczenia w zakresie doradztwa personalnego, dostarczania innowacyjnych rozwiązań dla biznesu i rozwoju osobistego.

Gwarantujemy Rzetelność, Bezpieczeństwo, Partnerstwo

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk
Nr ref.: 120/06/2019
Zakres obowiązków:
  • serwisowanie sprzętu i sieci komputerowej,
  • instalowanie, konfigurowanie i serwis systemów informatycznych.
Wymagania:
  • wykształcenia średniego kierunkowego - preferowane technik informatyk,
  • znajomości systemu operacyjnego Windows,
  • podstawowej wiedzy z zakresu budowy sieci LAN/WAN,
  • znajomości zagadnień związanych z usługami sieciowymi (poczta, www, dhcp,…),
  • umiejętność pracy w zespole,
  • wysokich umiejętności interpersonalnych,
  • elastyczność i dyspozycyjność ( możliwa praca w weekendy i w święta- dyżury),
  • znajomość systemów ERP oraz znajomość relacyjnych baz danych (Microsoft SQL, ORACLE, PostgreSQL będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w dużej firmie logistycznej,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • przejrzysta, oparta o kompetencje ścieżka kariery,
  • bogaty pakiet benefitów (opieka medyczna., dofinansowanie karty sportowej, program pożyczkowy, talony świąteczne, program my benefit),