Oferty pracy

Projektant konstrukcji kompozytowych

Gdański Urząd Pracy
Miejsce pracy: Straszyn
Numer: StPr/21/2130
OBOWIĄZKI:
Projektowanie konstrukcji kompozytowych łodzi motorowych w oparciu o normy ISO, towarzystwa klasyfikacyjne. Wykorzystanie narzędzi obliczeniowych w tym Metody Elementów Skończonych, tworzenie modeli 3D konstrukcji łodzi (Rhinoceros, SolidWorks), przygotowywanie dokumentacji konstrukcyjnej i wykonawczej zaprojektowanych rozwiązań, nadzór nad poprawnym wykonaniem elementów zgodnie z wytycznymi projektowymi, wsparcie i rozwiązywanie bieżących problemów produkcyjnych dotyczących konstrukcji łodzi, współpraca z działem technologicznym przy produkcji bieżącej i projektowym przy wdrażaniu prototypów, praca z innymi członkami zespołu w celu efektywnego dostarczania projektów. Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), mechaniczne
Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe: kierunki - mechaniczny, budowa jachtów, technologie tworzyw sztucznych. Co najmniej 2 letnie doświadczenie w branży kompozytowej i projektowaniu struktur kompozytowych, znajomość programów do projektowanie 3D i 2D Rhinoceros, Autocad, doświadczenie w symulacjach komputerowych będzie dodatkowym atutem.

Miejsce pracy:

Straszyn

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy