Oferty pracy

Product Owner

Jako Product Owner będziesz odpowiedzialny za podejmowanie kluczowych decyzji dotyczących tworzenia rozwiązań dla największej apteki internetowej w Polsce. Jeśli chcesz wziąć udział w innowacyjnych projektach, wdrażania i udoskonalania najnowszych systemów e-commerce w celu poprawy doświadczeń klientów – szukamy właśnie Ciebie!

Miejsce pracy: Gdańsk

Twoje obowiązki:
  • definiowanie wymagań biznesowych i technicznych,
  • zarządzanie Backlog-iem i komunikacją z interesariuszami,
  • bezpośrednia współpraca ze Scrum Masterami, zespołem deweloperskim (wewnętrznym i zewnętrznym),
  • prowadzenie warsztatów w celu wypracowywania rozwiązań,
  • analiza kluczowych wskaźników skuteczności produktu (KPI),
  • wdrażanie nowych funkcjonalności i ulepszanie już działających.
Twoje umiejętności i doświadczenie:
  • min. 2 letnie doświadczenie na stanowisku Product Ownera,
  • umiejętność tworzenia wizji produktu i patrzenia na produkt od strony użytkownika,
  • zdolność słuchania i przekuwania pomysłów swoich i innych na realny plan działania,
  • umiejętność przekładania języka biznesu na język IT i odwrotnie,
  • wiedza dziedzinowa w obszarze e-commerce, nowych technologii,
  • wiedza i praktyczne doświadczenie w pracy w zespole SCRUM-owym,
  • umiejętność pokonywania przeszkód pojawiających się podczas prowadzonych projektów,
  • zmysł analityczny.
Zapewniamy:
  • umowę o pracę
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
  • pracę w dynamicznym środowisku
  • korzystną lokalizację - blisko centrum Gdańska
  • prywatną opiekę medyczną
  • program poleceń pracowniczych
  • możliwość rozwoju
  • OK System
  • udział w wydarzeniach sportowych w ramach Gemini Team