Oferty pracy

Pracownik administracyjno - biurowy/ obsługa sekretariatu

Gdański Urząd Pracy
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer: StPr/21/7861
OBOWIĄZKI:
Ewidencja korespondencji przychodzącej i wychodzącej; przygotowanie i prowadzenie korespondencji w ramach powierzonych zadań; zaopatrywanie pracowników Spółki w niezbędne materiały i sprzęt umożliwiający właściwe funkcjonowanie Spółki; dokonywanie zakupów i zlecanie drobnych napraw sprzętu biurowego; zgłaszanie do publikacji ogłoszeń prasowych; sporządzanie listy obecności pracowników Spółki; archiwizacja dokumentów w formie papierowej i elektronicznej; dbanie o powierzone mienie Spółki; terminowe udzielanie odpowiedzi na pisma i maile; obsługa programu czynszowego WINSARCZ w zakresie udzielania informacji o saldach i rozrachunkach; wsparcie administracyjno- biurowe dla pozostałych działów, bieżąca współpraca z Urzędem Miejskim oraz innymi kontrahentami. Praca od poniedziałku do czwartku, w godzinach 8:00-16:15 oraz w piątek: 8:00-15:00.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze branżowe, administracyjne
Język: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Wymagania inne:

wykształcenie średnie z zakresu administracji, 2 letnie doświadczenie na stanowisku, biegła obsługa komputera i programów oraz urządzeń biurowych, znajomość j. angielskiego na poziomie podstawowym, mile widziane ukończone kursy z zakresu administracji biurowej.

Miejsce pracy:

Gdańsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

2 800 - 3 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy