Oferty pracy

Pomoc administracyjna/księgowa

Gdański Urząd Pracy
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer: StPr/21/0928
OBOWIĄZKI:
Umiejętne stosowanie przepisów prawa niezbędnych do realizacji powierzonych zadań, dekretacja dowodów księgowych wydatkowych (wyciągi bankowe, memoriały) oraz bieżące i terminowe księgowanie wydatkowych systemie informatycznym FKJB Otago, bieżąca kontrola operacji dokonanych na rachunkach, sprawdzanie dowodów księgowych pod względem formalno-rachunkowym, miesięczne uzgadnianie kont syntetycznych z obrotami kont analitycznych, porządzanie wydruku na koniec każdego miesiąca zestawienia obrotów i sald księgi głównej, opracowanie dokumentów sprawozdawczych, analitycznych i informacyjnych oraz innych zleconych przełożonego z zakresu realizowanych zadań. Praca w poniedziałek od 7.30-15.30; wtorek, czwartek, piatek 7.30-15.00; środa 7.30-17.00.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne

Wymagania inne:

znajomość zasad księgowości, dobra znajomość pakietu MS Office oraz obsługi urządzeń biurowych, umiejętność redagowania pism, dobra komunikatywność i wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole

Miejsce pracy:

Gdańsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie

Wynagrodzenie brutto:

3 000 - 3 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy