Oferty pracy

Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży

Obszar Szkoleń Asseco Data Systems od ponad 25 lat wspiera pracowników w budowaniu ich karier zawodowych oraz organizacje naszych klientów w zwiększaniu efektywności funkcjonowania. Dostarcza zarówno szkolenia jak również inne usługi rozwojowe, w tym projektowane specjalnie dla konkretnego klienta. Wykorzystuje unikalną możliwość łączenia doświadczeń zdobywanych w ramach projektów wdrożeniowych realizowanych w Grupie kapitałowej Asseco z potencjałem szkoleniowym. Ponadto udostępnia nasz potencjał w postaci doświadczenia, sprawdzonych procesów i procedur, wykwalifikowanej kadry operacyjnej oraz systemów informatycznych zapewniając swoim klientom usługi w modelu Learning Business Process Outsourcing. Klienci mogą również liczyć na profesjonalne wsparcie w procesie pozyskiwania funduszy zewnętrznych na działania szkoleniowe oraz pełne zaangażowanie na etapie realizacji projektu i rozliczania uzyskanych dotacji.

Nie czekaj – już dziś złóż swoją aplikację, chętnie Cię poznamy.

Miasto: Gdynia

Zadania:

  • Osobista sprzedaż produktów i usług szkoleniowych
  • Aktywne poszukiwanie oraz pozyskiwanie nowych klientów w Polsce oraz za granicą
  • Utrzymywanie relacji z klientami
  • Identyfikowanie oraz analiza potrzeb klientów
  • Przygotowywanie ofert handlowych oraz negocjacje umów z klientami
  • Prowadzenie spotkań oraz prezentacji dla klientów
  • Współpraca z działami merytorycznymi w zakresie wprowadzania nowych produktów do oferty

Oczekiwania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w roli sprzedawcy:
    • usług szkoleniowych lub sprzętu IT i oprogramowania dla klientów biznesowych z branż IT, utilities, finansowej
    • (preferowane doświadczenie w sprzedaży szkoleń z zakresu: zarządzania projektami, usługami IT, rozwiązań Oracle, produktów i usług Microsoft)
  • Biegłe posługiwanie się językiem angielskim na poziomie C1
  • Zaawansowana obsługa MS Excel, Word, MS Outlook, (mile widziana znajomość Microsoft Dynamics CRM)
  • Komunikatywność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Organizacja pracy własnej
  • Dążenie do rezultatów
  • Orientacja na klienta
  • Budowanie relacji z klientami
Gwarantujemy:
  • Dodatki:
    • Karta sportowa
    • Zawody sportowe
    • Owoce
    • Dofinansowanie wypoczynku
    • Fundusz kulturalny
  • Rozwój zawodowy:
    • Współpraca z ekspertami
    • Nauka języka angielskiego
    • Dzielenie się wiedzą
    • Ciekawe projekty
  • Warunki zatrudnienia:
    • Umowa o pracę
    • System motywacyjny
    • Narzędzia pracy
  • Bezpieczeństwo:
    • Ubezpieczenie grupowe
    • Opieka medyczna
Przyjdź do nas! - zobacz czym się zajmujemy:
Dokumenty powinny zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Spółkę Asseco Data Systems S.A. z siedzibą w Gdyni ul. Podolska 21 zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych. Przekazuję moje dane dobrowolnie mając świadomość, że w każdej chwili przysługuje m prawo wglądu do moich danych oraz ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacyjnych Spółki Asseco Data Systems S.A. i spowoduje niezwłoczne usunięcie moich danych.”