Młodszy specjalista ds. obsługi klienta z językiem niemieckim

Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku
Miejsce pracy: Słupsk
Numer: StPr/21/0931
OBOWIĄZKI:
codzienna współpraca z niemieckimi partnerami biznesowymi; obsługa telefoniczna i mailowa klienta w języku niemieckim w zakresie obsługi nowego oraz stałego kontraktu; przyjmowanie zgłoszeń oraz odpowiadanie na bieżące potrzeby klienta , rozwiązywanie problemów; dbanie o dobre relacje zarówno z klientem niemieckojęzycznym jak i z personelem opiekuńczym; finalizowanie oraz późniejsze koordynowanie kontraktów; bezproblemowa i aktywna współpraca z zespołem
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: niemiecki, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Uprawnienia: obsługa biurowych urządzeń technicznych
Uprawnienia: ABC rozmów telefonicznych
Uprawnienia: diagnozowanie i rozwiązywanie problemów

Wymagania inne:

bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie, doświadczenie w telefonicznej lub/i bezpośredniej obsłudze klienta, komunikatywność i otwartość, umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów, dobra organizacja pracy, dynamiczne działanie, szybka reakcja. Dodatkowym atutem będzie: doświadczenie na podobnym stanowisku, samodzielność w działaniu

Miejsce pracy:

Słupsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku