Oferty pracy

Menedżer produktu

Ogłoszenie numer: 7234740, z dnia 2022-07-18

Firma Compax specjalizuje się w dystrybucji komponentów elektronicznych na terenie Polski i za granicą. Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Tuchom

Opis stanowiska

  • Tworzenie oferty produktowej oraz polityki cenowej,
  • Aktywne poszukiwanie i obsługa klientów,
  • Przygotowywanie ofert handlowych i zamówień,
  • Monitorowanie trendów i potrzeb rynkowych,
  • Nadzór nad całością prac związanych z realizacją zamówień w sklepie internetowym.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne, dodatkowym atutem będzie elektronika lub pokrewne,
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego,
  • Bardzo dobra znajomość MS Office w szczególności Excel,
  • Łatwości w nawiązywaniu kontaktów handlowych, zdolności negocjacyjne,
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Motywujący system wynagrodzeń.
  • Ciekawą pracę umożliwiającą zdobycie nowych doświadczeń i kwalifikacji,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Korzystanie ze szkoleń,
  • Miłą atmosferę w młodym i otwartym zespole.