Oferty pracy

Malarz-lakiernik konstrukcji i wyrobów metalowych (nr 5211)

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/21/5211
OBOWIĄZKI:
przygotowanie powierzchni do lakierowania (odtłuszczanie, gruntowanie, szpachlowanie, szlifowanie), dobór odpowiednich materiałów w zależności od wymogów technicznych, ręczne i mechaniczne nanoszenie powłok lakierniczych (jedno i kilkuwarstwowych) przez lakierowanie natryskowe, malowanie zanurzeniowe, elektroforetczne i przez polewanie; szpachlowanie ręczne i natryskowe, szlifowanie, polerowanie, podsuszanie i suszenie wymalowań, dokonywanie obmiarów i rozliczeń robót malarskich i lakierniczych, konserowanie i drobne naprawy sprzętu lakierniczego, mycie sprzętu, pobiranie farb i lakierów z magazynu i rozliczanie się z nich, przestrzeganie obowiązujących przepisów PPOŻ iBHP.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Malarz-lakiernik konstrukcji i wyrobów metalowych
Uprawnienia: zdolności manualne
Uprawnienia: lakierowanie
Uprawnienia: obsługa pistoletu natryskowego lakierniczego
Uprawnienia: praca w zespole

Wymagania inne:

mile widziane wykształcenie zawodowe lub średnie i doświadczenie na stanowisku, znajomość sprzętu do lakierownia, umiejętność odpowiedniego przygotowania powierzchni i doboru odpowiednich składników do nanoszenia powłok lakierniczych, odpowiedzialność, osoby nie pijące.

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy