Oferty pracy

Magazynier

Firma Domax poszukuje pracowników do działu magazynu na stanowisko:

Magazynier
Miejsce pracy: Łężyce, Gdynia (okolice)

UWAGA! Nie wymagamy doświadczenia, więc jeśli go nie masz, nie martw się!
Wszystkiego Cię nauczymy w pierwszym tygodniu pracy!

Jeżeli nie jesteś pewny czy to dla Ciebie – przyjdź, zobacz, porozmawiaj –
będziesz mógł sam zobaczyć jak i na jakim sprzęcie pracujemy

Zadania, które na Ciebie czekają:
  • Składanie zamówień przy pomocy skanera,
  • Przygotowanie paczek / palet do wysyłki,
  • Utrzymywanie ładu i porządku w magazynie.
Nasze oczekiwania wobec kandydatów:
  • Gotowość do pracy w systemie 2 zmianowym pon-pt po 8 godzin (6-14 ; 10-18),
  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki i umiejętność pracy w zespole,
  • Motywacji do pracy – wierzymy, że człowiek to inwestycja, dlatego chcemy współpracować
    i rozwijać się z Tobą jak najdłużej,
Czeka na Ciebie:
  • Umowa o pracę bez pośredników,
  • Stawka 17/18 zł brutto za godzinę na początek współpracy,
  • Atrakcyjny system premiowy powiększający wynagrodzenie zasadnicze (miesięczny
    i kwartalny) oceniający postępy i zaangażowanie,
  • Możliwość zrobienia uprawnień do kierowania wózkami widłowymi niskimi oraz wysokiego składowania,
  • Praca w nowoczesnym, ciągle rozwijającym się magazynie,
  • Certyfikowana odzież roboczą (buty, spodnie, koszulki, koszule, polary).
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm.). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.