Oferty pracy

Koordynator / kierownik działu produkcji

Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku
Miejsce pracy: Bierkowo
Numer: StPr/21/0191
OBOWIĄZKI:
Opis stanowiska:•organizowanie pracy i efektywne zarządzanie podległym zespołem pracowników, •dotrzymywanie wymogów jakościowych i terminowych,•inicjowanie działań usprawniających proces produkcyjny,•realizowanie zadań produkcyjnych•prowadzenie i nadzór nad bieżącą dokumentacją produkcyjną zgodnie z obowiązującymi procedurami, instrukcjami, normami,•wdrażanie narzędzi LEAN,•współpraca z innymi działami fabryki.Godz. pracy 7-15.Okres próbny 3 miesiące z możliwością przedłużenia.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

[Inne] : Wynagrodzenie od 4826 do 7662 brutto w zależności od posiadanego doświadczenia. Wymagania:•wykształcenie wyższe, mile widziane o profilach technicznych,•umiejętność planowania,•umiejętność podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów, organizacji pracy własnej i podległego zespołu pracowników•mile widziana podstawowa wiedza z zakresu LEAN oraz obróbki skrawaniem

Miejsce pracy:

Bierkowo

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

4 826 - 7 662 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku