Oferty pracy

Instruktor kulturalno-oświatowy

Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach
Miejsce pracy: Sulęczyno
Numer: StPr/22/0879
OBOWIĄZKI:
1. Pomoc w organizacji wystaw, imprez masowych;2. Pomoc w organizacji zajęć dla dzieci i młodzieży;3. Zamawianie materiałów do organizacji zajęć;4. Kontakt z organizatorem, bieżąca współpraca z Urzędem Gminy w zakresie dokumentacji biurowej;5. Praca biurowa, opisywanie faktur, pieczętowanie i układanie6. Robienie fotorelacji podczas imprez organizowanych przez GOK7. Zamieszczanie fotorelacji na Facebooku;8. Redagowanie artykułów do gazetki gminnej;9. Zamieszczanie informacji na stronie www GOKu;10. Współpraca w zakresie realizowanego projektu z seniorami.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

[Minimalne kwalifikacje niezbędne do podjęcia stażu na danym stanowisku] : obsługa komputera, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole[Predyspozycje psychofizyczne i zdrowotne] : brak

Miejsce pracy:

Sulęczyno

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach