Oferty pracy

Instalator Sieci Światłowodowych

Ogłoszenie numer: 7901679, z dnia 2023-01-25

System-Media - firma z 20 letnim doświadczeniem w branży telekomunikacyjnej współpracuje z ogólnopolskim dostawcą zintegrowanych usług telewizji i internetu dla domu oraz firm poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Trójmiasto

Opis stanowiska

  • spawanie kabli światłowodowych w mufach oraz przełącznicach (na aktywnej sieci),
  • wykonywanie pomiarów transmisyjnych oraz reflektometrycznych,
  • sporządzanie podstawowej dokumentacji powykonawczej.

Wymagania

  • wykształcenie techniczne
  • praktyczna wiedzy z zakresu technologii światłowodowych
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • prawo jazdy kategorii B,
  • komunikatywność i umiejętności pracy w zespole,
  • motywacja do pracy i orientacja na realizację celów.

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę w zgranym zespole i miłej atmosferze,
  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy,
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych,
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt b2b.