Oferty pracy

Elektryk

Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku
Elektryk
Miejsce pracy: Redzikowo
Numer: StPr/21/1189
OBOWIĄZKI:
montaż urządzeń i układów elektrycznych elektronicznych;montaż dodatkowych urządzeń systemu informacji pasażerskiej;diagnozowanie usterek oraz kompleksowe dokonywanie napraw mechanicznych, elektromechanicznych i elektrycznych;praca na czas określony 3 m-ce, z możliwością przedłużenia;godz. pracy 6-14
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

[Inne] : wykształcenie minimum zawodowe; praktyczna wiedza z zakresu budowy pojazdów mechanicznych; umiejętność czytania schematów elektrycznych; umiejętność obsługi elektronarzędzi; zdolności manualne; uprawnienia SEP do 1 kV (opcjonalnie);doświadczenie na stanowisku technicznym; samodzielność i dobra organizacja pracy; komunikatywność, dokładność, sumienność; umiejętność pracy w zespole

Miejsce pracy:

Redzikowo

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku