Oferty pracy

Elektryk (m/k)

STRABAG SE jest europejskim Koncernem w branży technologii budowlanych. Dzięki zatrudnieniu kompetentnych pracowników oraz wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i własnych surowców, realizujemy z sukcesem inwestycje na całym świecie. Nie byłoby to możliwe bez zespołowej pracy. Pracownicy z inicjatywą, odpowiedzialni i dążący do celu i mają możliwość nieograniczonego rozwoju zawodowego.
Zostań częścią naszego zespołu!

Spółka STRABAG BMTI należy do koncernu STRABAG SE i jest odpowiedzialna za nabywanie, wynajem i remont sprzętu i maszyn budowlanych. Obecnie poszukujemy od zaraz osoby na stanowisko:

Zadania:
  • naprawa instalacji elektrycznej
  • montaż zapleczy kontenerowych
  • serwisy/naprawy kontenerów

Wymagania:

  • uprawnienia energetyczne
  • obsługa elektronarzędzi
  • prawo jazdy kat. B
  • dyspozycyjność

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie na podstawie umowy o pracę
  • bogatą ofertę szkoleń w ramach Akademii Koncernu
  • pakiet usług medycznych i korzystne warunku ubezpieczenia
  • inicjatywy prozdrowotne w ramach programu „zarządzania zdrowiem”
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • krótszy dzień pracy w piątek

Prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku "Aplikuj teraz".

Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez spółki koncernu STRABAG SE, w celu realizacji procesu rekrutacji. Ponadto, wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez spółki koncernu STRABAG SE, również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych”.