Oferty pracy

Audytor wewnętrzny

Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku
Miejsce pracy: Lędowo-Osiedle
Numer: StPr/21/2851
OBOWIĄZKI:
Odpowiada za realizację zadań (księga procedur audytora wewnętrznego) oraz prawidłowe wykorzystanie przyznanych mu uprawnień; przeglądowe weryfikowanie celów, wyników oraz skutków programów gospodarczych, finansowych; opracowanie procedur wewnętrznych audytu wewnętrznego w 6. WOG; opracowanie do końca każdego roku sprawozdania z wykonania planu audytu; opracowanie do końca stycznia każdego roku sprawozdania z wykonania planu audytu; przygotowanie do końca stycznia każdego roku projektu informacji o realizacji zadań z zakresu audytu w 6. WOG; prowadzenie czynności audytowych; przeprowadzenie zadań audytowych zgodnie z przyjętą metodologią; wykonywanie czynności doradczych mających na celu usprawnienie funkcjonowania 6. WOG; systematyczne i uporządkowane prowadzenie akt bieżących i stałych. Praca na okres próbny: 3 miesiące i dalej
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: Audytor wewnętrzny
Uprawnienia: obsługa komputera MS Ofice
Uprawnienia: Elementy obsługi biura
Uprawnienia: biegła obsługa komputera z obsługą internetu

Wymagania inne:

umiejętność logicznego i analitycznego myślenia, komunikatywność, samodzielność w działaniu, kreatywność; kwalifikacje: zgodnie z ustawą o Finansach Publicznych (Dz. U. 2021, poz. 305 ze zmianami)

Miejsce pracy:

Lędowo-Osiedle

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 6 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku