Oferty pracy

Analityk w Pracowni Zbożowej

J.S. HAMILTON POLAND Sp. z o.o. (www.hamilton.com.pl)
jest największą w Polsce firmą świadczącą niezależne usługi w zakresie
badań i ekspertyz jakościowych, dysponującą siecią laboratoriów analitycznych.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:
Miejsce pracy: Gdańsk, Gdynia
Zadania na stanowisku:
  • rejestracja próbek w Laboratorium Zbożowym
  • przygotowywanie próbek do badań
  • wykonywanie badań zbóż zgodnie z ustalonymi normami i procedurami badawczymi
  • prowadzenie dokumentacji  z otrzymywanych wyników zgodnie z ustalonymi normami i procedurami badawczymi
Od kandydatów oczekujemy:
  • wykształcenia minimum średniego (preferowane wyższe: towaroznawstwo)
  • mile widziane doświadczenie w pracy w laboratorium zbożowym
  • dobrej organizacji pracy
  • umiejętności współpracy w zespole
  • gotowości do pracy zmianowej
  • dyspozycyjności (praca na cały etat)
Oferujemy:
  • zatrudnienie na umowę o pracę (krótkoterminowo: 6 m-cy)
  • zdobycie doświadczenia w prężnie rozwijającej się branży