Oferty pracy

Analityk Internetowy

Apteki Gemini obecne są na rynku od 1990 roku. To właśnie wtedy powstała nasza pierwsza apteka w Wejherowie. Dziś jesteśmy jedną z największych sieci aptecznych, a nasze apteki zlokalizowane są na terenie całego kraju. Od 2008 roku prowadzimy również Aptekę Internetową www.aptekagemini.pl. Naszą misją jest bycie jak najbliżej Pacjentów i dostarczanie usług farmaceutycznych na najwyższym poziomie.

Miejsce pracy: Gdańsk

Zakres zadań:
  • rekomendowanie działań biznesowych na podstawie danych,
  • wdrażanie narzędzi analitycznych,
  • konfiguracja raportów na potrzeby działów apteki internetowej,
  • przeprowadzanie analiz na potrzeby jednostek odpowiedzialnych za sprzedaż, marketing, rozwój produktów,
  • udział w projektach rozwojowych apteki internetowej,
  • udział w pracach działu sprzedaży, działu marketingu, rozwoju produktu,
  • komunikację z jednostkami biznesowymi w zakresie dostarczania wniosków z analiz oraz rekomendacji optymalizacji środowiska e-commerce,
  • monitoring ruchu w sklepach internetowych, proponowanie zmian optymalizujących ROAS,
  • konfiguracja Google Analytics oraz Google Tag Manager na potrzeby projektów,
  • wdrażanie skryptów Google Analytics za pomocą Google Tag Manager.
Oczekujemy:
  • minimum 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobra znajomość narzędzi Google: Google Analytics, Google Tag Manager, Google Data, Studio. Doświadczenie w realizacji projektów analitycznych wykorzystujących te narzędzi,
  • doświadczenie w pracy z Google BigQuery,
  • bardzo dobra znajomość Mircosoft Excel, znajomość SQL,
  • wysokie umiejętności analityczne,
  • samodzielność, duża chęć do nauki,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1.
Mile widziane:
  • doświadczenie w pracy z Google Cloud Platform,
  • doświadczenie w pracy z narzędziami Marketing Automation,
  • znajomość języków programowania R lub python w zakresie analizy danych.
Co możemy Tobie zaoferować:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę na samodzielnym stanowisku przy realizacji ciekawych projektów,
  • benefity pozapłacowe m.in.: opiekę medyczną, kartę sportową i ubezpieczenie,
  • możliwości rozwoju i podnoszenia kompetencji,
  • udział w wydarzeniach sportowych w ramach Gemini Team.